| ZamA a întrebat:

am un cont pe skype am bagat in lista un prieten dar el imi zice ca eu nu mis conectata la skype eu sunt zilnic conectata dar nu stiu de ce nu merge sa vorbim?

3 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Sterge-l din lista de prieteni si adauga-l din nou! si el sa faca acelasi lucru.adauga-l dupa cautare...skype mai da erori uneori.si mie mi s-a intamplat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu cum sa bag un prieten

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am reusit niciodata cum sa bag un prieten pe skype si am o intrebare:cum fac sa-mi sterg skype-ul? sad