| stoica1 a întrebat:

Mi-am facut un server de counter-strike si as vrea sa bag pluginuri ca sa adaug admini /top15 etc 6dar pe net spne ca intru in folderl unde am instalat cs-ul apoi cstrike apoi trebuie sa-mi arate addos da mie nu-mi arata cine ma ajuta funda. Si nu stiu cum sa le bag

2 răspunsuri:
| dge18 a răspuns:

Pai iti dai admin si dupaceea scrii in consola amxmodmenu si cauti acolo in meniu Stats... vezi pe acolo toate chestiile alea cu /me /top15 /rank si apesi numarul la care sunt situate si asa le activezi dupaceea salvezi.

| stoica1 explică (pentru dge18):

Pei cum imi dau admin ca am scris amx_addadmin Sherif owner sau care e comanda?