| Preddator a întrebat:

Mi-am instalat Call of Duty 1. L-am mai jucat de multe ori pe acest PC si acum cand intru pe el imi da o eroare. CoDSP has encountered a problem and need to close.We are sorry for the inconvenience.
De cerintele jocului nu se pune problema ca am peste cu mult.
Va rog sa imi spuneti ce sa fac pentru ca orice am incercat nu a mers.

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Fa-ti update la placa video!
Schimba crack-ul jocului! Bafta!

| Preddator explică (pentru lpavel):

Am facut cum ai zis.Si nu merge.Am instalat si Call of duty 2 si merge.Dar cod 1 nu merge.

| lpavel a răspuns (pentru Preddator):

Cauta un crack bun -sigur asta e problema daca nu cumva ai sters ceva din joc...

| Preddator explică (pentru lpavel):

Nu am sters nimic pentru ca l-am dezinstalat si instalat din nou si imi da aceeasi eroare.Am incercat mai multe crackuri si degeaba...
L-am downloadat de pe mai multe site-uri..Aceasi eroare...

| lpavel a răspuns (pentru Preddator):

Descarca-l din nou, instaleaza-l din nou dar toate astea cu antivirusul oprit!