| strike118 a întrebat:

Mi-am instalat Portal 2 pe PC, si merge sa il pornesc in meniu, sa ma joc cu optiunile dar cand vreau sa incep campania solo imi apare ecranul de loading cu Glados si se face albastru si se incarca putin dupa care stop... Ce pot face? Funda daca imi merge!

Apropo, imi mai puteti spune de asemenea daca mi-ar merge pe PC? Pe Steam scrie 2 GB RAM, pe altu' 1 GB...518 MB...

Intel(R) Celeron(R) D CPU 3.06 GHz
3.07 GHz, 504 MB RAM (ii mai bun la RAM decat pare tongue)
Intel(R) G33/G31 Express Chipset Familiy

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Ai memorie mica la ram si placa video integrata care nu duce acel joc.

| strike118 explică (pentru bogdan324):

Deci astea trebuie schimbate. Mersi petrru ajutor!

1 răspuns: