| Raul2802 a întrebat:

Mi-am instalat windows 7 de pe stick pe calculator,toate bune si frumoase,insa cand sa pornesc din nou calculatorul zice ca nu are windows, insa daca bag stickul cu windows porneste automat.Cum fac sa mearga fara stick? Dau funda

1 răspuns:
| ddr29 a răspuns:

Cat spatiu de stocare are stickul? Poate cand ai ales partitia de instalare ai ales-o pe stick.Incearca sa-l mai instalezi o data, alegand cu atentie locatia unde vrei sa il instalezi(hard-disk).