| Elipsee a întrebat:

Mi-am schimbat hard disk-ul la laptop si a trebuit sa instalez window-ul pe el, dupa ce am terminat de instalat imi spune ca nu ma pot conecta la nicio retea de internet, (am internet prin wireless apropo) cand dau pe change adapter settings imi apare doar Bluetooth Network Connection iar sub el scrie Not connected ..help? Dau funda

1 răspuns:
| EusebiuPWN a răspuns:

Ai nevoie de driver. Cauti pe google "drivers modelul laptop-ului tau." Si ai acolo driver pentru tot ce ai nevoie.