| Andr3y25 a întrebat:

Am si eu o problema.Ieri mi-am reinstalat windows 7 ultimate pe laptop, am instalat toate placile video, de retea etc...
Si am bagat mufa de la internet din pc in laptop si nu merge.
Trebuie sa schimb mac-ul si nu pot!
La adapter am wireless si peste tot in tutoriale apare Local Area Connection.
(Nu am routere sau alte switchuri )

Răspuns Câştigător
| PkAdi a răspuns:

Descarca Driver Genius. Iti descarca si instaleaza toate driverele(la zi)

| Andr3y25 explică (pentru PkAdi):

Nu am nici o problema cu nici un driver.
Eu vreau doar sa pot sa folosesc netul de pe pc pe laptop...

3 răspunsuri:
| EugenRomaniuc a răspuns:

Toate placile? Ai mai multe? De ce ai baga mufa (care mufa) din PC in laptop? De ce vrei sa schimbi MAC-ul?
Reformuleaza intrebarea!

| Andr3y25 explică (pentru EugenRomaniuc):

Ce ma intereseaza pe mine este cum fac ca netul de pe pc sa mearga si pe laptop.