| Adrian_Bârea_1996 a întrebat:

Mi se inchide laptopul cand ma joc. Intru de exemplu in PES2013 incepe meciul si dupa 2-3 minute mi se inchide. Se incalzeste destul de tare. Apoi cand il repornesc imi apare o eroare ceva de genul " Fatal error c000021" intr-un ecran albastru.

Răspuns Câştigător
| PrO7 a răspuns:

Ti se inchide din cauza caldurii si eu am aceeasi problema, banuiesc ca ai un laptop Acer dar nu e obligatoriu dar oricum ai nevoie de un cooler sau un standcooler.bafta!

2 răspunsuri:
| VladGH a răspuns:

Nu te juca cu focul primul pas ia si-ti salveaza totul de pe hard ca daca il mai fortezi o sa distrugi cu totul HARDUL. TREBUIE SA-TI SCHIMBI HARD DISCUL

| AnnDdyy a răspuns:

Cevs implu. pune ceve sub laptop asa am si eu n-am problema