| Euu_Razvan_1975 a întrebat:

Am windowus 8.1 instalat pe leptop si dupa 45 de minute dupa ce utilizez copiuterul imi apare un ecran albastru scriând video dxgkrnl fatal error am cautat peste tot si nu am gasit nimic! ajutor? mersi!laughing

7 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Instaleaza alta versiune de directx laptopul odata ce are instalat pe el si e compatibil atunci el duce windows 8

Răspuns utilizator avertizat
| Silvyku a răspuns:

Poti sa ai placa video foarte slaba si windows 8 nu poate sa ruleze pe acea placa si dupa un timp se incing placa video si se opreste si de acea iti apare eroarea sau mai este si de la windows daca l-ai luat de pe net este piratat si ori nu are toate fisierele corect scrise pe disc ori nu ai descarcat unul bun dar daca imagine Windows pe care o ai este originala atunci sigur problema este de la Laptop! o zi buna funda?
big grin