| Mania234 a întrebat:

Mie nu imi merge Noob Saibot la Mortal Kombat 4

3 răspunsuri:
| BBJHHRUGs a răspuns:

Du-te la meniul PRACTICE
La DIFICULTY NOVICE tine apsat timp de 10 secunde pana auzi un raset (zumzait) tastele Block (aparare), Run (alergare) si Low Kick (picior scurt). O voce care iti spune UPSTANDING iti confirma combinatia de taste. Iti apare un alt meniu Cheats.
Dai ON la una din tipurile de fatalitati (ex. LEVEL FATALITES ON) apoi intri in joc si pe casuta hidden apesi tasta Block si muta cursorul pe REIKO" si apasa tasta run ca sa il obtii pe Noob Saibot, iar daca muti cursorul pe Shinnok il obtii pe Goro - monstrul ala cu 4 brate, nu cum iti spune asta de mai sus.

| HεεЌεЯε a răspuns:

Deci cand intri la caractere, jos de tot ai 3 optiuni, la ultimu din dreapta apesi space.ti apasat si de duci foarte repede la shinok cu space pasat si cand ajungi la shinok apesi h repede..si in lupta cand te lupti nu mai esti shinok..esti Noob Saibot in loc de shinok..si asa trebuie sa faci mereu.

| BBJHHRUGs a răspuns (pentru HεεЌεЯε):

Ce prost esti bai cocalare.