| Verdant a întrebat:

Minecraft 1.4.7 va merge daca dau update la placa video Win 7? Deoarece am dat, dar tot imi da eroarea "BAD VIDEO CARD DRIVERS", ma gandesc ca ar putea merge si nu am facut eu tot ce trebuie ca sa mearga. Sau poate update merge doar la o versiune mai mica, cum ar fi 1.2.5. Nu? Oricum, dau funda. Astept raspunsuri...

5 răspunsuri:
| spaghetty a răspuns:

Ce placa video ai? Cand iti spune ca driverele nu sunt bune atunci nu sunt bune straight face

| carhartt a răspuns:

Daca iti vei cumpara alta placa video, da, o sa mearga. Probabil ca tu nu ai placa video cu Pixer Shader 2+

| Verdant explică:

Minecraft 1.3.0, 1.3.1 va merge? E mai tare ca 1.2.5?

| Verdant explică:

Am "Ati Radeon 9250".

| Anonymous744 a răspuns:

Trebuie sa-ti iei o placa video noua sau incearca sa joci pe o versiune mai mica cum are fi 1.3.1,1.3.0...
Poti incerca si sa-ti dai update la drivere, cine stie poate au aparut unele noi.
Fundalove struck