| anonim_4396 a întrebat:

Morrrrrr laughing
Toata saptamana asta m-am jucat xD! Da m-am plictisit de toate jocurile crying
Vreau si eu niste jocuri misto pentru PC! Nu conteaza cerintele! Da nu vreau jocuri gen :Assassins Creed,GTA,Saints Row,Fifa, Counter Strike, Minecraft etc!
Vreau niste jocuri mai "mici"! Adica sa nu fie cele mai cunoscute jocuri! Nu conteaza genul! Orice! Ma plictisesc crying
Funda! big grin

Răspuns Câştigător
| SteroidEdy a răspuns:

Pixel Piracy,Magicka, Space Engineers, Kerbal Space Program, Project Zomboid, OverGrowth si cam atat ar fi jucori mai necunoscute

2 răspunsuri:
| SteroidEdy a răspuns:

Prison Architect, Starbound, iti mai pot spune

| anonim_4396 explică (pentru SteroidEdy):

Pai mai zi happy
P.Stonguerinson Architect l-am jucat big grin

| SteroidEdy a răspuns (pentru anonim_4396):

Pixel Piracy,Magicka, Space Engineers, Kerbal Space Program, Project Zomboid, OverGrowth si cam atat ar fi jucori mai necunoscute