| Grigore1239 a întrebat:

NU MA IGNORATI! De ce cand joc FlatOut 1 merge bine doar pe rezolutia 800X600 si detalii maxime? Normal ar trebui pe detalii maxime si rezolutia 1024X768 *cel putin*. Cere placa video de 64MB ce dumnezeu! Mentionez ca am: Procesor:Amd Sempron 2600+ de 1, 6GHz Placa video:nVidia GeForce FX 5500 256MB RAM:512MB

11 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Instaleaza ultima versiune de driver! placa aia video am avut-o si eu este pe slot AGP este o placa relativ buna( mergea si call of duty 2) :P http://www.nvidia.com/Download/Find.aspx cauti aici placa ta video (vezi ca este chiar in partea de jos seria FX) si foloseste windows xp sp3 in caz ca ai vista/7 s-ar putea ca placa video sa faca totusi figuri, sistemele alea de operare cverand mai multa putere de procesare grafica in unele jocuri! mai ai nelamuriri, lasa la privat id-ul de mess!

Răspuns utilizator avertizat
| florin1979 a răspuns:

Daca puteai intra pe mess, te ajutam cu programul team viewer, intram in pc-ul tau si rezolvam de acolo sper eu problema! mai incearca cu messul, ce sa aiba sa nu mearga? dai uninstall, apoi curata cu c cleaner reinstaleaza-l inapoi! trebuie sa mearga!

Răspuns utilizator avertizat
| florin1979 a răspuns (pentru Grigore1239):

Ok e mai bine un reinstall de windows! poate se rezolva si cu viteza de net, e extrem de micastraight face

Răspuns utilizator avertizat
| K0sti a răspuns:

Vezi driverele video.

Răspuns utilizator avertizat