| Mariannnnn a întrebat:

Nu ma pricep asa bine la PC e bun de ceva acest pc am citit pe un forum despre procesor ca este slab http://www.cel.ro/......450-1gb-l/

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Da este slab procesorul. Ca ce vrei sa folosesti computer-ul?

5 răspunsuri:
| Mariannnnn explică:

Jocuri,filme

| Mariannnnn explică:

Jocuri etc

| Mariannnnn explică:

Ma refer la jocuri gen nfs warcraft sau jocuri online lineage wow etc

| DenisIonut01 a răspuns (pentru Mariannnnn):

Da,jocurile alea vor mergewinking nfs world la minim o sa iti mearga. Cauta fiecare joc in parte ex: nfs world sys request. cauta pe google cum am da exemplu eu la fiecare joc si iti va da cerintelewinking

| spaghetty a răspuns:

Cu procesorul ala nu e pentru jocuri. Adica jocurile mai noi nu o sa iti mearga calumea.