| AbcDaBcDe a întrebat:

Nu merge minecraft ce sa fac cand intru in el imi da eroarea asta:

Error: Could not create the Java Virtual Machine
Error: A fatal exception has occurred. Program will exit

Si mai de mult adica acum vreo o luna am mers si nu am schimbat nimic windows nimic dar in schimb atunci cand s-a stricat aveam technik pack si am intrat in el si de atunci nu a mai mers

Si am Java

Va rog ce trebuie sa fac dau funda + vot

4 răspunsuri:
| AbcDaBcDe explică:

Da nu pot deschide

| Killer32 a răspuns:

Scrie pe google java download si iti va merge
BAFTA!

| extreambysy a răspuns:

Stai stai stai...ma intri in mc si intra mojang apoi eroarea sau nu poti deschide del9oc mc? ca daca e asa trebuie alt java

| valciugabi a răspuns:

Netotilor tr schimbate driverule sau sa le ei de la cineva care ii merge minecraft dar aveti grija mai bine puneti un expert sa vi le puna sa nu buliti ceva ca prosti.