| AbcDaBcDe a întrebat:

Nu merge minecraft ce sa fac cand intru in el imi da eroarea asta:

Error: Could not create the Java Virtual Machine

Error: A fatal exception has occurred. Program will exit

Si mai de mult adica acum vreo o luna a mers si nu am schimbat nimic windows nimic dar in schimb atunci cand s-a stricat aveam technik pack si am intrat in el si de atunci nu a mai mers

Si am Java

Va rog ce trebuie sa fac dau funda + vot

Răspuns Câştigător
| Danutzul2000 a răspuns:

Iti zic eu la fel nici mie nu mi-a mers uite ce trebuie sa faci:
dai click dreapta pe desktop/proprietes/setings/advanced/
troubleshoot o sa-ti apara oacolo o linie o dai la maxim(daca o ai deja la maxim o dai la a treia liniuta)
FUNDA TE ROOGhappy
PS:eu l-am facut asa dar tot nu mergehappy imi da bad video cards driverhappy

| qlTlp a răspuns (pentru Danutzul2000):

Hey am aceeasi problema am dat click dreapta pe desktop am dat proprietes da nu-mi apare setings doar general shortcut security details previous.version
zim cum trebuie sa fac sami miarga minecraftul.Plz Te rog frumos vreau neaparat sami miarga din nou

7 răspunsuri:
| george232323 a răspuns:

Sa iti zic eu ceva... nu stiu daca ti-a mers dar java nu are nici o legatura cu contrastul...

| AbcDaBcDe explică:

Am aflat acum dc nu merge si cum sa il fac deci eu cand instalam ceva instalam si niste tootbar si de la ele nu mergea pentru ca java nu le suporta si stergeam programu respectiv sau daca nu il instalam din nou si nu mai bbifam toolbar

| extreambysy a răspuns:

Nu stiu daca gresesc sau nu dar de obicei la acea eroare inseamna ca placa video nu e instalata...sau ma rog nu-ti suporta. sper sa te fi ajutat. sunt un mare fan minecraft happy

| BleckMioner a răspuns (pentru extreambysy):

Ma lume mie mi-a mers dar urmatoarea zii nu mai mergea ce sa fac ca nu am facut nimic

| Bubu_Bubu_1994 a răspuns:

Mie imi Apare Bad Card Video drivers nu-s am incercat foarte multe nu-s sa il fac va rog ajutati-ma
sad

| gabytzu809 a răspuns:

Salut poti sa imi spui si mie ce ai facut (daca iti merge)