| Sfinnx a întrebat:

Nu se intampla nimic atunci cand apas butonul de like pe Ask.
Care-i problema o.o?

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

In momentul in care dai 99 like unor persoane, timp de 6-9 ore, nu mai poti da like deoarece este limitator antispam. Daca nu ai dat 99 like si nu actioneaza cu nimic, poate fi un bug (o problema temporara) a celor de la Ask.fm.

| Sfinnx explică (pentru RareşTPUro):

Dar de pe laptop ma lasa sa dau dar de pe pc nu.
da mno.e ciudat probabil e din cauza la browser. Il schimb ori sterg cache urile cookies si alealalte.

| QuertyQuestions a răspuns:

Incearca sa te asiguri ca esti conectata la cont, dar problema s-ar putea sa fie de la browser.