| XYZsnick a întrebat:

Nu stiu ce sa ma joc, vreau idei de jocuri nu conteaza genul, aparute dupa 2012 sau cu o grafica buna

Răspuns Câştigător
| Anonimus197568 a răspuns:

Un joc nu se alege dupa grafica, ci dupa gameplay si poveste. Daca n-are cele doua elemente de caci pe ea de grafica, un exemplu bun este(CoD ghost care a fost criticat si catalogat de gammeri profesionisti si critici de gaming profesionisti ca un **** si watch dogs la fel, la e3 au promis ceva, in joc au bagat altceva)
-call of duty advanced warfare e decent( pe la jumatea povestei incepe sa te prinda, ca doar naa.e call of duty)
-bioshock infinite
-wolfenstein the new order
-splinter cell blacklist
-max payne 3
-far cry 4(e bestial rau) si far cry 3 e smecher
-hitman absolution( ai atatea modalitati pentru a termina o misiune, poti sa-i omori pe inamici cum vrei tu, cum te taie capul)
-mafia 2 e un joc smecher(nu e numai parerea mea) pe care l-am terminat de 7 ori pana cum, atat de mult mi-a placut
si multe altele... poti sa mai cauti pe google

4 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Far cry 3
Assassin's creed blackflag
DMC devil may cry
Borderlands 2
Borderlands the pre-sequel

| HeRmeSs a răspuns:

:O
Battlefield 4
Sims 4
Titanfall
Fifa 15
Simcity
Assassin's Creed Unity
EVE
Watch Dogs
The Crew™ - Pre Order (Apare peste 1 saptamana & 3 zile )

| Darius2019 a răspuns:

Resident evil, si jucam online de vreibig grin