| YourDeath a întrebat:

Spuneti-mi cateva jocuri aparute in perioada 2012-2013, pentru ca nu stiu ce sa ma mai joc.laughing Nu conteaza cerintele. Mersi de acum.

Răspuns Câştigător
| Cronyx a răspuns:

Nu sunt toate 2012 2013 dar sunt jocuri bune:stalker call of prypiat; max payne 3; dead space 3; assasin's creed 3; just cause 2; half life 2; halo 4; Splinter cell blacklist; red dead redemption; nfs most wanted 2012; hitman absolution; mass efect 3; sniper elite v2; left 4 dead 2; tomb raider 2013; army of two:the devil's cartel; the last of us; far cry 3; crysis3... enjoy

| YourDeath explică (pentru Cronyx):

Mda...3 sferturi le-am jucat deja, red dead redemption e pentru playstation parca. Mersi pentru ajutor

| Cronyx a răspuns (pentru YourDeath):

Ma bucur ca am putut fi de ajutor.

3 răspunsuri:
| Andryutza12 a răspuns:

Max payer 3