| UnDeadMan a întrebat:

Nu stiu de ce dar nu imi merge lol(league of legends). Intru pe el, joc 10 minute si apoi se blocheaza imaginea si nu il mai pot inchide decat daca dau restart.Stie cineva ce are?

3 răspunsuri:
| Yuzoo a răspuns:

Sunt mari sanse sa fie din cauza windosului tau, daca nu inseamna ca e ceva coruptat la joc, incearca sa dezinstalezi si sa instalezi jocu, daca nici asa nu merge are ceva windosul si trebuie instalat din nou.

| UnDeadMan explică (pentru Yuzoo):

Windowsul merge perfect, e instalat de 6 luni si nu are probleme.Si am incercat si sa il reinstalez.

| RauXLl a răspuns:

Are legatura cu placa video aproape sigur. Si mie mi s-a intamplat. Ai nevoie de ceva componente la placa video pentru jocu asta. verifica pe un site daca iti merge jocu cum e "Can you run it? " sau altele. Poti sa cumperi alta placa video daca asta e problema happy. Si cred ca ce tio aparut tie e Blue Screen