ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a întrebat:

Oameni buni! De doua zile, ma turbeaza o reclama care imi apare din 3 in 3 minute! Apare tot timpul in dreapta paginii, sus, un colt indoit si apoi tasneste o chestie cu cancerul sau ceva.
Am setat Mozilla sa-mi scoata toate reclamele! Ei, pe asta n-o scoate!
Stie cineva ce pot sa-i fac?
Ca nu mai pot cu ea!
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| OctaLoL a răspuns:

Ai specificat ca ai setat niste lucrui... Oricum, uite aici un link:
http://www.makeuseof.com/......t-adblock/

3 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

Ia-ti un Addon numit AdBlock.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 explică:

Cum spuneam in intrebare, AM adblock. Numai ca nu se pune la blestemata ASTA de reclama! Nu pricep de ce.

| ardnaxur1961 explică (pentru OctaLoL):

Ei...te legi si tu de semantica! Nu prea stapanesc "vocabularul"! Fii ingaduitor; aveam 45 de ani cand am pus mana, prima data, pe un calculator, acum...multi ani. Am deja AdBlock-ul instalat. Numai ca reclama aia, exact ca un cancer, ma omoara incet, la fiecare pagina pe care o deschid! laughing

| OctaLoL a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Ai specificat ca ai setat niste lucrui... Oricum, uite aici un link:
http://www.makeuseof.com/......t-adblock/