| Heroinerullz a întrebat:

Ok, m-am apucat de metin. Sunt la lvl 9, si am caracterul Ninja Lama. dar tot nu am inteles cum imi pot folosi atacul combo, din competentele standard. Pe celelalte stiu sa le folosesc :3

Răspuns Câştigător
| WhiteJoker a răspuns:

Pai ca sa mearga atacul combo trebuie sa citesti o carte:Cartea combo(cam asa ceva si e mov).Nu e mare lucru atacul combo si iti recomand sa iti iei atac combo la lvl mai mare(cand ai activat atacul combo dai mai repede si mai multe loviuri).

| Heroinerullz explică (pentru WhiteJoker):

Ok, si cartea combo unde o gasesc?

| WhiteJoker a răspuns (pentru Heroinerullz):

Cartea combo pica extrem, extrem de rar dar poti s-o cumperi cu vreo 300k de la playeri(cam atat costa cand jucam eu Metin2ro).