| edylucky a întrebat:

Pentru cei care stiu league of legends (LoL) foarte bine: am primit ban pe 1 zi ca am renuntat la un meci dar am renuntat la acel meci pentru ca mi-a cazut netul si mi-a dat ban pot face plangere pentru asta?

1 răspuns:
| Mystyk a răspuns:

Cred ca da. Asa am patit si eu, am trimis cerere d-aia, si mi-a spus sa ii dau mai multe detalii, dar pana imi raspunsese ei trecusera o zi. Oricum, daca iesi din meci nu un membru din Staff iti da ban, ci "Tribunalul". O prostie (dupa parerea mea) in care, daca iesi de mai multe ori (nu conteaza motivul) iti da ban automat.