| Razvan299 a întrebat:

Am intrat intr-un meci de League Of Legends si mi-a cazut netul peste 10 min mi-a revenit si am incercat sa ma conectez ca sa intru in joc innapoi (nu se terminase meciul ca dabia incepuse) si cand sa ma conectez imi zicea "Nu s-a primit nici un raspuns din partea serverului; Se incearca din nou(1, 2,3)" si apoi imi zice eroare conectare la server
Stici cum sa il fac sa imi mearga din nou sa ma conectez?

Funda, va rog sa raspundeti repede.

4 răspunsuri:
| NúmeroUno a răspuns:

E foarte mare lag pe server! si mie mi sa intampalt! mam conenctat de enspe mi de ori si imi iesea din lol! dar fazai sa iti dai restart la PC!

| Razvan299 explică (pentru NúmeroUno):

Am dat 10

| Emilalex a răspuns (pentru Razvan299):

Incearca sa gasesti un raspuns la intrebarea ta pe forumul lor.

| Razvan299 explică (pentru Emilalex):

Am cautat...