| flavi000 a întrebat:

Pentru cei care joaca Dragon City spuneti-mi si mie cum obtin urmatorii dragoni: Gummy dragon, Soccer dragon si Cool Fire dragon.Cel mai bun raspuns primeste funda + vot!

Răspuns Câştigător
| OchiiCaprui a răspuns:

Si eu joc big grin deci :
Gummy dragon = laser dragon + dantelion
Soccer dragon= ice cream dragon +hot metal dragon
Cool Fire= reatsnake+ petroleum dragon
Eu asa am facut.Si acum am si puri si legendary... Funda?

| JolnT a răspuns (pentru OchiiCaprui):

Auzi zi-mi si mie ce combinati sunt pentru dragon legendari si zi-mi ce lvl trebuie sa aiba

| OchiiCaprui a răspuns (pentru JolnT):

Orice lvl, dar habitatul e de lv 18
Combnatii : cool fire + soccer dragon
Gummy + soccer dragon
cool fire + gummy
pirat dragon + petroleum dragon,
Incearcale pe asta, sunt cele mai recomandate, bft

| JolnT a răspuns (pentru OchiiCaprui):

Cum adica habitatul e de lvl 18? te referi la dragoni sa fie lvl 18?

| OchiiCaprui a răspuns (pentru JolnT):

Nu ma, habitatul se pune de la lv 18 in sus, dar dragoni pot fi de orice lvl

5 răspunsuri:
| flavi000 explică:

Haideti oameni buni...straight face astept un raspuns...(curand sper)