| xloverush a întrebat:

Pentru cei ce joaca League of Legends. Am o problema. Am windows 7 ultimate, si am lv 30. Pana ieri, meciurile mergeau bine, desi nu aveam prea multe fps-uri. Dar totusi, ieri, cand sa intru intr-un meci, de fapt, dupa ce am intrat intr-un meci, exact acolo, in fantana, de unde iti iei itemele, nu ma mai puteam misca. Nu mai puteam plusa nici un skill, nu mai puteam face nimic in joc. * Puteam sa ies din joc, lucru pe care l-am si facut. I-am dat reinstall, insa problema reapare. Nu stiu ce sa mai fac. Este unul din jocurile mele preferate, si, sincer, vreau sa rezolv aceasta problema. Dau funda. Am nevoie de ajutor. puppy dog eyes!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este din cauza calculatorului, ci s-ar putea sa ai probleme cu netul, daca nu poti apasa nici-o abilitate si nu poti face nimic si iti apare atempting to reconect va trebuie sa-i suni pe oameni cu care ai contractul la net, firma rds sau ilink sau ce net ai sa le spui ca ai probleme cu netul.

| xloverush explică (pentru anonim_4396):

Poate, dar facebook-ul si skype-ul merg foarte bine, si acestea avand conectare la internet. Nu prea inteleg. straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru xloverush):

Intra pe https://support.leagueoflegends.com/home,fati un cont si fa un ticket in care sa le explici problema, cei de la support iti vor cere in continuare ce sa faci si ce loguri sa le dai sa iti rezolve problema.In rest ai putea sa incerci sa-ti dai grafica mai low si sa-ti scanezi pc-ul de virusi/sa-ti dai update la windows sau sa folosesti programe ca si Advanced system optimizer sa-ti cureti pc-ul.