| VladYZF a întrebat:

Am si eu o problema. Tocmai ce mi-am dat reinstall la windows pentru ca aveam memoria cam plina si mergea cam greu (am laptop) si acum cand mi-am bagat jocurile si a intrat sa ma joc am mult mai putine fps-uri ca inainte... ma puteti ajuta cumva? Inainte de reinstall jocurile mergeau foarte bine

4 răspunsuri:
| prodatory2k a răspuns:

Daca ai reinstalat windows sa fii atent sa fi instalat si toate driverele corect

| VladYZF explică (pentru prodatory2k):

Am toate driverele instalate

| Alex_Alexandru_1995_O0hw a răspuns:

Prima data problema poate fi de la Windows. La Windows 10 instalarea trebuie sa se faca corect instaland toate aplicatile necesare si tu cred ca nu ai facut asa. La Windows 7 eu as zice sa il schimbi in 10 sau macar 8 sper ca te-a ajutat raspunsul meu daca vrei sa iti spun cum se instaleaza Windows-ul contacteaz-ma!

| VladYZF explică (pentru Alex_Alexandru_1995_O0hw):

Am windows 10 pro, dar ce programe ar trebui sa bag?