| Yuuuki a întrebat:

Pot sa joc GTA IV fara lag cu vreun program? Am Intel(R) Pentium(R) Dual Cpu T3200, 2,00 Ghz, 2, 96 RAM?

4 răspunsuri:
| R3DAOT a răspuns:

GTA IV LAG FIX : calculatoare. ucoz(dot)net/forum/13-81-1

| expander91 a răspuns:

Sal te voi ajuta : tu ai configuratia buna la pc, nu este el devina deci, asa ca trebuie sa iei gta 4 update 1.0.7.0 care rezolva niste buguri, lagul etc. L-ai piratat nu? este versiunea 1.0.0.0 au 1.0.4.0 si cu versiunea 1.0.7.0 poti joca si multiplayer

| Yuuuki explică (pentru expander91):

Imi poti lasa un link pe mesaj privat, te rog?

| Danişor a răspuns:

GTA 4 este cel mai prost optimizat joc existent, face figuri si pe PC-uri foarte bune. Poti sa ai placa video de 20 de milioane tot face figuri.Am i5 3570.GTX 660 TI OC, 16 GB RAM si cu setarile la medium tot facea fite.Nu stiu daca iti va merge bine nu iti pot garanta dar daca vei da la low toate efectele si rezolutia posibil sa mearga binisor cat de cat. Funda?