| YoStriker a întrebat:

Ps3 sau xbox 360 care ar fi mai bun?

Răspuns Câştigător
| MasterGamer1995 a răspuns:

Eu ti le-as recomanda pe ambele. Cu toate ca experienta am avut-o doar cu un PS3.
Dar cand ma uit, poti face mai multe lucruri pe XBOX decat pe Ps3.
Poti avea acces la mai multe jocuri gen State Of Decay sau Saints Row 1 care nu exista pentru ps3.
Deci recomandarea mea ar fi un Xbox 360. Succes!
http://www.ign.com/......-throwdown
sa te convingi.
Cu toate ca PS3 e mai bun din punct de vedere tehnic, eu tot recomand Xbox.

2 răspunsuri:
| Bisbiavatar12 a răspuns:

Eu iti sugerez sa iti iei ps3 si kinect pentru el.

| MasterGamer1995 a răspuns (pentru Bisbiavatar12):

Nu exista kinect pentru ps3 rolling on the floor))
Se cheama PlayStation Move

| MasterGamer1995 a răspuns (pentru Bisbiavatar12):

Eu ti le-as recomanda pe ambele. Cu toate ca experienta am avut-o doar cu un PS3.
Dar cand ma uit, poti face mai multe lucruri pe XBOX decat pe Ps3.
Poti avea acces la mai multe jocuri gen State Of Decay sau Saints Row 1 care nu exista pentru ps3.
Deci recomandarea mea ar fi un Xbox 360. Succes!
http://www.ign.com/......-throwdown
sa te convingi.
Cu toate ca PS3 e mai bun din punct de vedere tehnic, eu tot recomand Xbox.