| Jo0k3r a întrebat:

R3 TPU.Va rog oamenii ajutati`ma cu ceva.Am jucat ceva timp pe cs.InDungi.ro si la mi-a ramas salvat creka in cfg Chestia cu serverul [ ip etc]. Si Acum cand vreau sa dau Find Server sau New Game Mi se conecteaza pe server.Va rog oameni ajutati`ma cu un raspuns Ca s`a pot intra si eu in New Game Find Server etc. Ce`l mai util raspuns are funditapuppy dog eyeslove struck

2 răspunsuri:
| dadonexus a răspuns:

Nu e nevoie sa reinstalezi cs'ul pur si simplu sterge GameMenu.res cauta cu find/search in folderul cs'ului sau dule la cs>>csstrike>>resource>>config si vezi acolo sau la platform nu mai stiu sigur locatia directa dar cauta cu search GameMenu.res si dai delete.

| Jo0k3r explică:

Omule. mersi roikum si pentru aia. Dar eu lucrez cu mac nu cu windows.Si la mac nu ai foldere ca si la window`s pentru cs.Ai decat icoana si gta lunch.straight face. Daca ma poti ajuta asa.Sau altineva.Mslove struck