| ExtraSakadat a întrebat:

M`am jucat acum cateva zile pe un svr de cs. Iar acum cand vreau sa dau New game sau find server, ma redirecteaza pe serverul respectiv.Nu mai pot face nimic straight face. Funda crying

Răspuns Câştigător
| Dysturbed a răspuns:

Asta am patit-o si eu, ti sa "printat"serverul pe joc si nu mai poti iesi de pe el.Este ca un bug la sv, daca dai la consola si scrii "connect free.laleagane.ro"Exp. poti sa joci deci, numa prin consola o sa poti juca

2 răspunsuri:
| CosminKidd a răspuns:

Imi dai funda daca iti zic? ok hai sa iti spun. la fel am patit si eu. trebuie sa instalezi counter strike-ul din nou si va merge la fel am facut si eu.

| daniel94d a răspuns:

Instaleaza cs din nou ca servaru avea ceva cad dai pe butoanele alea te baga pe el