| Laur_Andrei_2001 a întrebat:

Recomandati-mi niste calculatoare de gaming pana in 1500 ron.

8 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Fii atent. Renunta la placa video dedicata. Ia-ti un ryzen 5 2400G, are o placa video decenta (integrata), 8 GB RAM DDR4, o sursa, placa de baza si carcasa decenta si vei avea un PC decent, te vei putea juca si PUBG cu setari pe LOW in 30+ fps.

| Darky000 a răspuns:

Nu o sa gasesti calculator bun pana in 1500 ron.

| Laur_Andrei_2001 explică (pentru Darky000):

Totusi un desktop pana in 1500 roni, nu a cerut nimeni pe Dumnezeu.

| Darky000 a răspuns (pentru Laur_Andrei_2001):

Nu merita, mai strange bani, degeaba iti iei unu de 1500 ron, si dupa 3-4 luni se duce pe rapa

| aXy99 a răspuns (pentru Laur_Andrei_2001):

Daca vrei sa te joci CS GO si LOL se poate rezolva, daca ai pretentii mai mari las-o balta.

| Laur_Andrei_2001 explică (pentru aXy99):

Un joc mai evoluat pe care-l joc e cs:go ul, in rest joc doar jocuri care cer foarte putin, samp, minecraft, brawlhalla.

| Laur_Andrei_2001 explică (pentru Darky000):

Nu am sa raman cu o rabla toata viata, pana cand sa astept?

| aXy99 a răspuns (pentru Laur_Andrei_2001):

Asta la 1500 cam e o rabla din pacate.