| alin_9439 a întrebat:

Sal am si eu mt2 mob.exe si cand intru imi da erroarea ca trebuie sa dau update la versiunea si l-am tot descarcat si aceeasi eroare si inainte il foloseam si mergea ce pot sa fac si e un **** pentru metin2

2 răspunsuri:
| Chevyn a răspuns:

Salut! Cand iti apare chestia cu Update trebuie sa dai pe Ok te duci pe Websiteul unde te duce linkul apoi iei ultima versiune iti scrie acolo de exemplu 1.1. 2016. Dupa ce ai luat M2mod pl il bagi in Gameforge/Games/Metin2 apoi ar trebui sa-ti mearga 100%

| alin_9439 explică (pentru Chevyn):

Mersi, desi era o problema veche apreciez ca ai raspuns. laughing