| geogeo123 a întrebat:

Sal am un calculator HP compaq dc7600 si cand il aprind nu merge pornit apas de mai multe ori pe buton si pana la urma merge de la ce face asa cine imi raspunde primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Meheツ a răspuns:

1. schimba sursa big grin e veche si nu mai face contact big grin.
2. curata-l. praful de pe circuite poate face ca impulsurile electrice sa nu se transmita.

3. Ai facut vreodata overclock si ai placa originala de la el? Daca da cel mai probabil nu mai duce. Placile de baza au si ele o durata de viata de maxim 7-8 ani.