| costache21 a întrebat:

Am un server de minecraft. AM PUS pe el iconomy si Chest Shop, bine are mai multe pluginuri, am facut ca pe net, dar am o problema
Daca cumpar ceva, nu consum nici un ban. Adica cumpar ceva de 100 euro si eu am 500 de euro si dupa ce l-am cumparat tot atat am. Ce sa fac?
Am dat si deop si gamemode tot nu merge? Daca vreti sa intrati, bagati la hamachi RomanianCraft sau RomanianCraft2 si parola 123 sau 123456789, iar pentru ip vorbim pe hamachi. DAU FUNDA SI VOT

1 răspuns:
| Calin1000 a răspuns:

vezi ca iti lipseste un program