| alexandruandy a întrebat:

cand vreaus a intru in metin24fun dau start si imi da eroarea: Failed to load image(filename:d:/ymir work/ui/pattern/Board_corner_Rightbottom.tga) funda cel mai bun sfat!

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Descarca-l din nou de pe pagina oficiala. Nu s-a descarcat complet si de aceea ai eroarea de mai sus.

| alexandruandy explică (pentru neluL):

L-am descarcat de 4 ori tot nu merge!

| neluL a răspuns (pentru alexandruandy):

Du-te la folderul Metin24fun și șterge clientversion.txt, după care începi instalarea.

| alexandruandy explică (pentru neluL):

Nu are fisierul acela

| neluL a răspuns (pentru alexandruandy):

Nu e bun pachul care l-ai descarcat. Cauta altul! Eu nu am gasit unul bun la Metin2 4Fun.