| Lex_Alex_1995_qBZg a întrebat:

Sal pentru placa de baza p5pl2 e cam ce placa video s ar potrivi? Sa mearga jocurile bine..ps un gtx 750 se potrveste

10 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Da dar de ce gtx 750 si nu gtx 750 ti? Iati mai bine gtx 750 ti, si eu am un pc cu amd a8 6600k si 6 gb ram si tot gtx 750 ti

| Lex_Alex_1995_qBZg explică (pentru alexboss2020):

Pai dati dar se potriveste? adica e compatibil sigur?

| CPAElites a răspuns (pentru alexboss2020):

Parca aveai I5 4460 si GTX 960 rolling on the floor

| alexboss2020 a răspuns (pentru CPAElites):

Nu am. Vrei sati trimit o poza sa ma crezi ca am amd a8 6600k?

| alexboss2020 a răspuns (pentru Lex_Alex_1995_qBZg):

Hmmmm cred ca am gresit eu s-ar putea sa nu fie compatibil

| CPAElites a răspuns (pentru Lex_Alex_1995_qBZg):

Da se potriveste!
Nu te lua dupa retardatu ala de mai sus.
http://www.altex.ro/......ti-2gd5tlp

SPER CA AI O SURSA DECENTA! ( Nu petarda Delux sau mai stiu ce Chinezarie de 70 lei )

| alexboss2020 a răspuns (pentru CPAElites):

Ba retardule am zis ca s-ar putea sa nu fie compatibil deci mie mi-a venit primul ideea cu gtx 750 ti.Nu sti tu mai multe decat mine.Cred ca tu nu ai asamblat un pc in viata ta si vorbesti fara noima

| CPAElites a răspuns (pentru alexboss2020):

Si de ce nu ar fi compatibila? rolling on the floor

| alexboss2020 a răspuns (pentru CPAElites):

De trefla nu eram sigur pentru ca nu am gasit pe net placa lui de baza