| boyka14 a întrebat:

Sal TPU am nev de ajutor la metin joc metin de un an si tot nu ma pricep sa fac inteme pvp ziceti-mi si mie cum imi fac pvp dau funda +vot

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun,deci pe pumnale:paguba 54 demi-homan,critika, otravire, dex
sau ma rog importanta este paguba...
Arc:competenta 25 demi-homan,otravire,critika
Sabietongueaguba sau competenta si demi-homan etc...
Armuratonguev,Str sau ce rasa esti...,Demi-homan, imun la magie, etc si la restul cam la fel funda!

| boyka14 explică (pentru anonim_4396):

Sunt sura

| anonim_4396 a răspuns (pentru boyka14):

La sura se baga competenta!

| boyka14 explică (pentru anonim_4396):

Frate e cam greu bonusurile sunt in franceza

| anonim_4396 a răspuns (pentru boyka14):

Demi-homme, critique
la compétence, l'empoisonnement
.
à l'abri de la magie

7 răspunsuri:
| Iuliiiiii a răspuns:

Esti razboinic? baga semi-om paguba medie si str mult... Funda...

| Iuliiiiii a răspuns:

La sura trebuie inteligentz si demi-homan si crtitika... paguba dar eu am zis mai bine decat andrei. sa luat dupa mine numai ca a scris si pentru ninj adex otravire e pentru ninja... str si int e pentru sura. daca vrei sa stii andrei e praf.P.s Andrei_6765 esti praf!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Iuliiiiii):

Praf este m...a nu scriu eu acolo tot! Mai trebuie Rezistent la sabie,arc,pumnal,evantai,sageti,def,dex,str,int,rezistent la magie, imun la necunostinta, demi-homan bla bla bla