| cristi9807 a întrebat:

Saluatre TPU ziceti-mi si mie un metin calumea pvm fara epice si inteme de +90 ca dau numa de prosti pe net.,

Răspuns Câştigător
| ChAoS11 a răspuns:

Poi eu m-am jucat multe metinuri eu iti recomand hammer, steel, lunaris si metin2 gm mode e super tare bft manewinking

7 răspunsuri:
| xey a răspuns:

Metin2 yoneis, siteul e putin mai greu de gasit, este doar o arma +100 (maximus) atat, e foarte super, faci imd lvl, imd bani...

| CuloriHD a răspuns:

Iti recomand epical metin2 e super tare eu pe asta il joc. daca ai nevoie de ajutor cu iteme pm wizzi

Funda?

| Ada233 a răspuns:

Vrei cont? Nume : Adnana23 Parola: Adnana23ioana, Draco, lv 20

| cristi9807 explică (pentru Ada233):

Pe ce metin e contul asta?happy

| Ada233 a răspuns (pentru cristi9807):

Da.

| Ada233 a răspuns (pentru cristi9807):

Pardon vroiam sa zic metin2

| Ada233 a răspuns (pentru Ada233):

Metin2ro