| floppy98 a întrebat:

Sal TPU am si eu o problema cu tastatura >.<
adica apas "CTRL" imi apare " ` " si cand dau F5 imi apare 1
ce pot face sa nu mai faca asa?

5 răspunsuri:
| Borderline a răspuns:

Cred ca ti s-a stricat tastatura. Incearca sa folosesti alta tastatura, daca face la fel nu-i tastatura baiul.

| floppy98 explică (pentru Borderline):

Pai am o tastatura dinasta "antica" care acuma 1 an nu facea asa si am reinstalat windwosul de 2 ori da tot asa face ceva setare tot trebuie sa fie

| NicoTery a răspuns:

O varianta a fi sa instalezi driverul de touch.

| floppy98 explică (pentru NicoTery):

Ala ce ar face?

| Borderline a răspuns (pentru floppy98):

Probabil e stricata tastarura, eu nu iti recomand sa reinstalezi windows-ul pentru orice problema minora.