| DinuMariuspc a întrebat:

Sal TPU as dori sa va intreb cum aflu ce ddr are placa de baza si daca in cartea placi mele de baza scrie asta la graphics:"max.shared memory 512 mb pot sa imi iau o placa video de 1 gb va rog mult help

1 răspuns:
| bogdanbocaful a răspuns:

Max.shared memory inseamna ca atata poti dedica si cred ca iti poti lua una daca ai slot pci x16, http://www.emag.ro/......E78FKBBBM/ uite asta e buna si ti-ar merge si niste jocuri mai noute la detalii bune, ca sa aflii ce ddr ai desfaci panoul lateral si scrie pe placa de baza ...sau te uiti la numele placii de baza si cauti pe site-ul producatorului specificatiile, sau cpu-z! Sport sper ca te-am ajutat!