| alexradu0 a întrebat:

Sal TPU. caut un metin pvp-pvm care sa aiba lv max 250. evolutii noi, iteme noi, mape noi, si asa mai departe happy dau funda celui mai complet si bun raspuns happy si sa fie populat ( adica nu 10 jucatori online, ci mai multi. macar 25 onlinne ) happy

Răspuns Câştigător
| BogdanBody a răspuns:

Metin2 XPM e super smecher are lv 250 intra si vei vedea cat de misto e. Funda?

2 răspunsuri:
| Edacto a răspuns:

Metin2 Kesu, nu are chiar asa multi playeri da are lv max 250, pvm, evolutii noi, mape noi, iteme noi si e destul de bun (cel putin mie imi place). Zilele trecute a avut mentenanta dar acum cred ca merge totul bine. http://www.metin2kesu.tk