| xStefanXxX a întrebat:

Cum faci poze la playeri la cs cand esti admin? Dau funda cine imi explica

Răspuns Câştigător
| LiK3 a răspuns:

Scrii in consola amx_ss nume player 3(numarul de poze, pe care il poti schimba in orice numar vrei dar e de preferat sa pui peste 3 sau chair 3)
Exemplu:
amx_ss AnA 5
Dupa ce ai bagat aceasta comanda in consola jucatorului respectiv i se va face mai multe poze pe care el va trebuii sa ti le dea pe mes. Daca consideri ca are cod dai ban si scapa serverul de infectiwinking