| xyen13 a întrebat:

Sal, TPU imi spuneti si mie niste jocuri cat mai multe la fel ca the witcher, fable 3, dmc, hitman sa scrieti numele jocului sau jocurilor dupa aia scrieti cu care seamana unul din cele de mai sus...

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Andrei112H a răspuns:

Buna prietene uite niste jocuri : Battlefield 2, 3, Assassin's Creed 1 2 brotherhood si revelations, The Crusade Crusade, THe templar, Protoype, Max Payne 1 2 (3 22 martie 2012), Batman, Call of Duty, Serious Sam, Star Wars the force unleshed 2, Deus Ex, Mass Effect, Dragon Age, Wow, Diablo 2, 3, etc. Sper sa iti ajunga astea pana acum big grin.