| LuffySecondGear a întrebat:

Sal TPU ma plictisesc stiti vreun joc de exemplu: naruto si gta si. funda la cel mai bun joc

9 răspunsuri:
| mola a răspuns:

Buna!

Ai incercat:
World Of Walcraft
ConQUIZtador
Metin2 PvP
Metin2
Minecraft 2
Minecraft
Miniclip.ro
Miniclip.com?

Sper ca te-am ajutat.

| OctaLoL a răspuns (pentru mola):

Minecraft 2? Tu stii ce vorbesti?

| mola a răspuns (pentru OctaLoL):

Tu stii ce spui? big grin

| OctaLoL a răspuns (pentru mola):

Da stiu! Minecraft 2 nu exista atotstiiutorule

| LuffySecondGear explică:

Eu as vrea ceva de genu parkour sau si metin2 doar ca care ca nu gasesc cu pvp cine imi da un joc :actiune sau parkour sau metin2 pvp funda

| Izzucutzza2001 a răspuns:

Da stiu incearca: Free Relams, Imvu sau Metin2. Spar ca te-am ajutat. Funda laughing?

| Super_Alex_1992 a răspuns:

Pai nu exista jocuri cu naruto de PC dar poti sa incerci GTA 4 (IV)

| Mihailiov a răspuns:

Ce fel de joc te intereseaza?
ex: strategie, sport...

| Mihailiov a răspuns:

Incearca Assasin's Creed 1, 2, Brotherhood, Revelation, Fifa 11, 12 PES 2012, 2011, 2010
Call of Duty, Prototype
Sper ca ti-am fost de ajutorlaughing