| AlexX90 a întrebat:

Merg jocuri gen 2010+ ca Gta 5, Prototype (amandoua) Asassins Creed (toate),Outlast,NFS (toate) Fifa 14, Euro Truck Simulator (toate),Call Of Duty Modern Warfare 3, Gta 4, etc. pe configuratia asta :

Intel Core I3 2.5 ghz

4 GB RAM

Nvidia Geforce GT 720M 2 gb

2 răspunsuri:
| Sakal1999 a răspuns:

Depinde ca ai laptop sau calculator. Uite eu daca as pune ce am in laptop in calculator ar merge de o suta de ori mai bine. Dar vad ca tu vorbesti de jocuri playstation deci da ar trebui sa iti mearga dar cum spune si codrin asta uitate la cerinte sistem, scrii pe google cerinte sistem (numele jocului) si vezi

| codrin98 a răspuns:

Salut, Îți recomand altceva! Sa verifici la fiecare recomandările minime, dar în general cu 4 gb ram și 2.5 gbz și placa video e destul de buna calitate. Da Îți va merge fără probleme. Dar nu uita sa te uiți la cerințele de sistem minime la fiecare joc! Bafta!