| TheSpectacularSpidey a întrebat:

Sal TPU vreau sa imi cumpar un PS3 toamna asta si am cateva dileme.
1)Ce anume face diferenta la un PS3 fata de celalte console PS3? adica din ce motive difera pretul si care e cel mai bun PS3.
2)Din cate am inteles trebuie sa cumpar si un Televizor, ce televizor imi recomandati?
3)Este bine sa-mi modez Ps3-ul sau nu? Tind sa mentionez ca eu nu prea joc online.

3 răspunsuri:
| sodobar a răspuns:

Salut,te ajut eu, diferenta dintre pret o reprezinta memoria lui, ca televizor iti recomand unul lcd sau led iar despre modare trebuie sa stii un lucru:modele noi nu se pot moda decat prin downgrade la o versiune de soft mai veche, si te costa vreo 200 ron, astia care se ocupa cu modari inca nu au descoperit cum sa hackuiasca modele noi, daca modezi ps3 nu poti sa mai joci online.Eu am la vanzare de cateva zile un ps3 care se poate moda, ofer 2 joystickuri wirelles, Fifa 2012 in carcasa cu toate hartiile, toate cablurile, consola nu are nicio problema, garantez pentru ea, pretul este 630 ron negociabil, sper ca te-am ajutat si daca vrei te gandesti la oferta si mai vb, o zi buna

| sodobar a răspuns (pentru sodobar):

Am uitat sa precizez ca modare la ps3 meu este intre 30-50 ron

| sodobar a răspuns (pentru sodobar):

Eu sunt din Braila