| IamSien a întrebat:

Ma gandesc sa imi cumpar un Xbox360 Slim 250GB si as vrea niste sfaturi. De unde ar fi mai bine sa il cumpar? Emag sau DOMO (pretul este acelasi). Mentionez ca sunt din Bucuresti. Vreau sa cumpar pachetu standart, adica consola cu controller fara senzorul kinect sau alte jocuri in plus. Si la cine ar fi cel mai sigur sa il modez?

4 răspunsuri:
| Piersii a răspuns:

La eMAG, deoarece sunt experti si buni, pe cand domo, mi se par mai slabi

| IamSien explică (pentru Piersii):

Si crezi ca mai sunt in EMAG cu amperajul 10.83A? Ca eu am auzit ca deja sunt doar cu 9, 83A

| daryusborodi a răspuns:

Eu,fara suparare ti as recomanda ps3 slim 160gbhttp://www.emag.ro/console-hardware/sony deoarece este mai bun ca xbox ul:are si memorie mai mare cel cu 320 gb si dureaza mai mult, daca ai tv full hd 3d poti vedea jocuriile in 3d si full hd, are si blu ray. Daca ramai la xboxhttp://www.emag.ro/......5370127164 era sa uit ps3 160 gb se modeaza mai usor.Bafta si daca vrei da mi funda.

| Tamas_Adi_1984 a răspuns:

Am eu un XBOX 360 slim 250 Gb nefolosit de vanzare in garantie la Flanco pana in februarie 2013. Pentru detalii, sunt disponibil la adresa adriangtamas@gmail.com