| S1mplu a întrebat:

Sall all,am si eu o intrebare,cand ma duceam mai demult la net cafee acolo la pc era un fel de thema in care nu arata bara de spatiu cu start si etc,era doar un fel de patrat albastru,nu chiar patrat,in care arata doar jocurile si aplicatiile,fara ecran cu wallpaper sau altceva, voi stiti cum pot face asa? voi stiti despre ce fel de tema ar fi vorba?

2 răspunsuri:
| PopAdrian a răspuns:

Nu era ceva asemanator ca asta?
http://itassistant.org/pics/mac-osx-leopard-available.jpg

Acesta este un alt sistem de operare (MAC OS) folosit de produsele Apple, mai ales MacBook-urile :)

| S1mplu explică:

Nu,era un fel de casuta albastra in care erau puse in coloane aliniate toate jocurile.