| MsPlayBoy a întrebat:

Sall all !
Cine joacă Army Rage , spunețimi va rog cum dracu fac rost de Cobalt ? I don't want to see ?
Dau Fundă !

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Căpşunăă a răspuns:

Ala cred ca e cu bani reali un fel de bani pentru arme si echipament mai bun si il iei prin sms sau card...credthinking

| MsPlayBoy explică:

Am citit ma acolo dar tot nu stiu cum sa fac cobalt waiting.
Explicămi si mie! ( ca nu te doare degetele sa scrii waiting )

| andrei19922 a răspuns:

Intra pe site si dai 'get cobalt' apoi alege acolo daca vrei cobalt gratis ( foarte putin ) sau cobalt cu bani reali ( mai mult ) Poti plati si cu cardul si cu telefonul

| Mihnea45 a răspuns:

Cred că îți trebuie hack să faci cobalt.